ASLAN KONVEYÖR & MAKİNE


Makine imalat ve konveyör sektöründe edindiğimiz tecrübe ve birikimlerle sizlere kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü makineleri en ekonomik fiyatlarla en hızlı üretim sürelerinde sunmak için sürekli gelişen, yurt içi ve yurtdışında faaliyet gösteren bir makine üretim kuruluşuyuz.

Sektörde faaliyet gösteren rakiplerimize göre Aslan Konveyör & Makine olarak makinelerimizin satış ve montajı sonrasında işletmenizde maksimum verim elde edebilmeniz için sürekli olarak en kısa sürede bakım ve onarım desteği vermekteyiz.

Ekibimiz makinelerin projelendirilmesinden üretimine montajından tamir ve bakımına kadar tüm süreçlerde sizlere memnuniyetle yardımcı olacak uzman personellerden oluşmaktadır.NEDEN BİZ?


Projelendiririz
Ezbere üretim yapmayız. Makinemizin tüm süreçlerini önceden projelendiririz. Böylece herhangi bir sürprizle karşılaşmayız.

Evrensel çalışırız
Dünyanın neresinde olursanız olun firmamızdan makinelerinizi güvenle ürettirip teslim alabilir, montajını yaptırabilirsiniz.

İlkeli çalışırız
Projelendirmeden üretime montajdan teslimata kadar tüm süreçlerde sözleşme şartlarına bağlı kalırız.

Memnun ederiz
Ürün ve hizmetlerimizi sunmamızın asıl amacı; değer üretip para kazanmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini esas alıp referans kazanmaktır.

Kendimizi geliştiririz
Size en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi geliştirir, teknolojik inovasyonları takip ederiz. Üretim parkurumuzu sürekli güncelleriz.

24 saat hizmet veririz
İşinize saygı duyar ürettiğimiz makinelere 7 gün 24 saat destek veririz. Böylece üretiminiz sürekli sorunsuz şekilde ilerler ve işleriniz aksamaz.